Процес купівлі арештованого майна

Область покупки арештованого майна може бути цікавою для різних компаній. Якщо ви володієте бізнесом і шукаєте можливість придбати деякі об’єкти за зниженою ціною, то однозначно варто звернути увагу на дану сферу. Це відкриє для вас абсолютно нові можливості, яких раніше могло і не бути, так що сміливо можна говорити про те, що арештоване майно останнім часом користується підвищеною увагою з боку різних компаній. У цій статті ми поговоримо про процедуру покупки арештованого майна, так як цей процес часто викликає багато запитань.

Етапи покупки арештованого майна

В першу чергу, вам потрібно усвідомити, що існує відразу кілька актуальних способів, за допомогою яких ви можете придбати арештоване майно на даний момент. Проте, вам краще всього буде вибрати якийсь один найбільш оптимальний варіант, який дозволить вирішити цю проблему максимально швидко і просто. Якщо ви хочете відразу ж відкинути всі ті варіанти, що не гарантуватимуть вам швидкого вирішення такого роду проблеми, то можна сміливо зосередитися на електронних аукціонах, які на даний момент можна вважати найпопулярнішим способом для придбання такого роду майна. Саме про них ми тут і поговоримо.

  1. Якщо ви хочете взяти участь в електронних аукціонах, що ведуться щодо продажу арештованого майна, то для початку потрібно буде пройти реєстрацію на майданчику sale.uub.com.ua. Це дасть вам доступ до всіх можливих аукціонів, що ведуться в цьому напрямку. Таким чином у вас буде можливість вирішити проблему максимально швидко, адже система електронних торгів реалізована дуже зручно навіть для тих користувачів, які зіткнулися з нею вперше. Через цей майданчик, який ми назвали вище, ви зможете отримати доступ до всеукраїнської системі торгів Прозорро, на якому прийнято продавати арештоване майно.
  2. Як тільки ви пройдете реєстрацію на вищевказаному майданчику, то у вас буде можливість вибирати між великою кількістю різних опцій, що доступні на даному порталі. Найкраще налаштувати фільтри або ж скористатися послугами професійних менеджерів, які можуть допомогти знайти той товар, який ви шукаєте. В результаті у вас буде вихід на найпопулярніші види арештованого майна, що теоретично можуть бути вам цікаві. Як тільки ви зможете визначитися з якимось конкретним варіантом, можна буде переходити безпосередньо до самих торгів.
  3. Торги проводяться у вигляді аукціону, так що тут у кожного учасника шанси на перемогу будуть рівні. Переможе той, хто зможе запропонувати за те чи інше майно максимально привабливу вартість. При цьому переможець вибирається незалежно від інших факторів, які могли б мати значення в іншій системі. Тут все дуже просто. Однак варто знати про те, що торги будуть проходити в кілька етапів, на кожному з яких у вас буде можливість назвати суму угоди. Якщо на останньому етапі ваша пропозиція виявиться найбільш привабливою, то ви зможете забрати майно.
  4. Далі йтиме узгодження деяких додаткових умов, підписання документів і так далі. Після того, як ви зможете оплатити обраний вами лот, то майно перейде під контроль вашого підприємства. Це дуже зручний спосіб, про який можна більш детально дізнатися в мережі.

Як бачите, процедура покупки арештованого майна досить-таки проста і досить просто буде знайти людину або підприємство, яке зможе стати повноцінною її частиною. Це призвело до того, що на даний момент процес покупки і продажу арештованого майна став досить простим і доступним. Деталі можна знайти за посиланням https://sale.uub.com.ua/filter/arrested-property. Це дозволить вам швидше зорієнтуватися і почати діяти.