ЗЕМЕЛЬНІ АУКЦІОНИ

Нарешті в нашій країні розпочнеться довгоочікуваний старт реалізації земель сільськогосподарського призначення. З липня поточного року запрацює ринок землі, до того ж очікується доволі жвавий темп його діяльності. 

Підготовка до торгів

Кожна сторона процесу повинна відповідально віднестися до проведення операцій на ринку землі. Зокрема, власникам ділянок потрібно впевнитись, що земля внесена в державний земельний кадастр та має свій унікальний кадастровий номер. 

За цим номером легко визначити всю інформацію щодо землі — хто її власник, загальну площу та яке вона має призначення. Якщо наразі ви плануєте здійснювати операції з землею, але ваш пай не значиться в державному земельному кадастрі, потрібно негайно вирішити це питання. І розпочати процес підготовки до операцій з землею потрібно якомога раніше тому, що ви можете витратити багато часу через великий наплив  землевласників в черзі на оформлення правильних документів.

Доречі, без наявності кадастрового номеру ви навіть не зможете виставити ваш лот для аукціону в системі Прозорро, що є гарантією запобігання виникненню шахрайських дій з чужою власністю.

Місце проведення аукціону

Долучитися до участі в електронних аукціонах з продажу земель ви можете на майданчику Української універсальної біржі, що зарекомендувала себе надійним партнером системи Прозорро.Продажі. 

Структура нашого майданчика має зручну навігацію, безліч різноманітних фільтрів, завдяки чому ви завжди з легкістю знайдете оголошення про торги з найцікавішими лотами.

Ви маєте можливість впевнитися в цьому, перейшовши за посиланням https://sale.uub.com.ua/ru/filter/land-parcel. Завдяки багаторічному досвіду роботи наших спеціалістів та їх професіоналізму кожен покупець або продавець може без сумніву здійснити вдалу операцію зі своєю земельною ділянкою. Спеціалісти підтримають вас на різних етапах участі: технічні консультації в процесі подання пакету документів при виставленні вашої ділянки на продаж або в оренду і проведення аукціону взагалі.

Напевно, існує безліч громадян, що з острахом та обережністю ставляться до питання продажу власних земель. Проте система Прозорро.Продажі гарантує проведення надійних та безпечних дій з продажу та оренди української землі. Якщо ви є громадянином України та готові стати землевласником, таким чином зробивши вигідну інвестицію в майбутнє, чекаємо вас на майданчику Української універсальної біржі